TS1608-150M
5S-TS1608-150M
TS1608-150M
FIXED IND 15UH 800MA 90 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 15|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 800mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 90 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 40 @ 100kHz |
| Operating Temperature: | 33MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -25??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.260"" L x 0.175"" W (6.60mm x 4.45mm)","0.115"" (2.92mm)" |