TS1608-101M
5S-TS1608-101M
TS1608-101M
FIXED IND 100UH 300MA 480 MOHM
Product Description
| Series: | TS1608 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 100|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 300mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 480 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 40 @ 100kHz |
| Operating Temperature: | 10MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -25??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.260"" L x 0.175"" W (6.60mm x 4.45mm)","0.115"" (2.92mm)" |