TS1205-1R2M
5S-TS1205-1R2M
TS1205-1R2M
FIXED IND 1.2UH 20A 2.8 MOHM SMD
Product Description
| Series: | TS1205 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 1.2|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 20A |
| Q @ Freq: | 16A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 2.8 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -25??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.500"" L x 0.500"" W (12.70mm x 12.70mm)","0.220"" (5.60mm)" |