Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation TPL1183427-722Y-720N
TPL1183427-722Y-720N
5S-TPL1183427-722Y-720N
TPL1183427-722Y-720N
FIXED IND 7.2MH 50 OHM SMD
Type:-
Inductance:7.2mH
Tolerance:?à4%
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:50 Ohm
Frequency - Self Resonant:66 @ 125kHz
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,125kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.465"" L x 0.134"" W (11.80mm x 3.40mm)","0.120"" (3.05mm)"