TO5022-5R6M
5S-TO5022-5R6M
TO5022-5R6M
FIXED IND 5.6UH 5.3A 20 MOHM SMD
Product Description
| Series: | TO5022 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 5.6|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 5.3A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 20 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 40MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -25??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.724"" L x 0.590"" W (18.40mm x 15.00mm)","0.295"" (7.50mm)" |