TO5022-470M
5S-TO5022-470M
TO5022-470M
FIXED IND 47UH 2.6A 89 MOHM SMD
Product Description
| Series: | TO5022 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 47|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2.6A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 89 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 9MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -25??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.724"" L x 0.590"" W (18.40mm x 15.00mm)","0.295"" (7.50mm)" |