TO3316-221M
5S-TO3316-221M
TO3316-221M
FIXED IND 220UH 800MA 610 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 220|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 800mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 610 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 40 @ 100kHz |
| Operating Temperature: | 5MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -25??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.500"" L x 0.394"" W (12.70mm x 10.00mm)","0.209"" (5.30mm)" |