T1812-681J
5S-T1812-681J
T1812-681J
FIXED IND 680UH 60MA 30 OHM SMD
| Type: | Ceramic |
| Inductance: | 680|ìH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 60mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 30 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 30 @ 796kHz |
| Operating Temperature: | 1.9MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -,796kHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812,"0.195"" L x 0.150"" W (4.95mm x 3.81mm)","0.143"" (3.63mm)" |