T1812-4R7J
5S-T1812-4R7J
T1812-4R7J
FIXED IND 4.7UH 230MA 1 OHM SMD
| Type: | Ceramic |
| Inductance: | 4.7|ìH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 230mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 50 @ 7.96MHz |
| Operating Temperature: | 115MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -,7.96MHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812,"0.195"" L x 0.150"" W (4.95mm x 3.81mm)","0.143"" (3.63mm)" |