T1210-68NG
5S-T1210-68NG
T1210-68NG
FIXED IND 68NH 900MA 100 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 68nH |
| Tolerance: | ?à2% |
| DC Resistance (DCR): | 900mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 100 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 60 @ 300MHz |
| Operating Temperature: | 1.2GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -,100MHz,-,Surface Mount,1210 (3225 Metric),1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.094"" (2.40mm)" |