SRU3028A-330Y
5S-SRU3028A-330Y
SRU3028A-330Y
FIXED IND 33UH 470MA 560 MOHM
Product Description
| Series: | SRU3028A |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 470mA |
| Q @ Freq: | 480mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 560 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 20 @ 2.52MHz |
| Operating Temperature: | 10MHz |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.138"" L x 0.130"" W (3.50mm x 3.30mm)","0.118"" (3.00mm)" |