SRU2013-4R7Y
5S-SRU2013-4R7Y
SRU2013-4R7Y
FIXED IND 4.7UH 900MA 220 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 4.7|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 900mA |
| Q @ Freq: | 750mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 220 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 10 @ 7.96MHz |
| Operating Temperature: | 72MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.110"" L x 0.110"" W (2.80mm x 2.80mm)","0.059"" (1.50mm)" |