SRU2013-3R3Y
5S-SRU2013-3R3Y
SRU2013-3R3Y
FIXED IND 3.3UH 1A 135 MOHM SMD
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 3.3|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 1A |
| Q @ Freq: | 860mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 135 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 10 @ 7.96MHz |
| Operating Temperature: | 80MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.110"" L x 0.110"" W (2.80mm x 2.80mm)","0.059"" (1.50mm)" |