SRU1063-220Y
5S-SRU1063-220Y
SRU1063-220Y
FIXED IND 22UH 3A 60 MOHM SMD
Product Description
Series:SRU1063
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):3A
Q @ Freq:3.2A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:60 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:15 @ 2.52MHz
Operating Temperature:10MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.394"" L x 0.394"" W (10.00mm x 10.00mm)","0.268"" (6.80mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated