SRR7032-221M
5S-SRR7032-221M
SRR7032-221M
FIXED IND 220UH 300MA 1.3 OHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 220|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 300mA |
| Q @ Freq: | 320mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.3 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 47 @ 796kHz |
| Operating Temperature: | 7.5MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.276"" L x 0.276"" W (7.00mm x 7.00mm)","0.134"" (3.40mm)" |