SRR7032-220M
5S-SRR7032-220M
SRR7032-220M
FIXED IND 22UH 960MA 135 MOHM
Product Description
Series:SRR7032
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):960mA
Q @ Freq:1.05A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:135 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:20 @ 2.52MHz
Operating Temperature:29MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.276"" L x 0.276"" W (7.00mm x 7.00mm)","0.134"" (3.40mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated