SPM4020T-1R0M-LR
5S-SPM4020T-1R0M-LR
SPM4020T-1R0M-LR
FIXED IND 1UH 5.6A 28.1 MOHM SMD
| Inductance: | 1|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 5.6A |
| Q @ Freq: | 9A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 28.1 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.173"" L x 0.161"" W (4.40mm x 4.10mm)","0.079"" (2.00mm)" |