SPM3015T-3R3M-LR
5S-SPM3015T-3R3M-LR
SPM3015T-3R3M-LR
FIXED IND 3.3UH 2.2A 134.2 MOHM
| Type: | Metal |
| Inductance: | 3.3|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2.2A |
| Q @ Freq: | 3.5A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 134.2 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.126"" L x 0.118"" W (3.20mm x 3.00mm)","0.047"" (1.20mm)" |