SPD74R-333M
5S-SPD74R-333M
SPD74R-333M
FIXED IND 33UH 1.6A 170 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:33|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.6A
Q @ Freq:1.6A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:170 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.287"" L x 0.287"" W (7.30mm x 7.30mm)","0.185"" (4.70mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated