SPD73R-684M
5S-SPD73R-684M
SPD73R-684M
FIXED IND 680UH 310MA 5.73 OHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 680|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 310mA |
| Q @ Freq: | 310mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 5.73 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.287"" L x 0.287"" W (7.30mm x 7.30mm)","0.154"" (3.90mm)" |