SPD73R-473M
5S-SPD73R-473M
SPD73R-473M
FIXED IND 47UH 1.16A 360 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 47|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.16A |
| Q @ Freq: | 1.16A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 360 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.287"" L x 0.287"" W (7.30mm x 7.30mm)","0.154"" (3.90mm)" |