SPD73R-274M
5S-SPD73R-274M
SPD73R-274M
FIXED IND 270UH 520MA 2.31 OHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 270|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 520mA |
| Q @ Freq: | 520mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 2.31 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.287"" L x 0.287"" W (7.30mm x 7.30mm)","0.154"" (3.90mm)" |