SPD73R-104M
5S-SPD73R-104M
SPD73R-104M
FIXED IND 100UH 850MA 790 MOHM
Product Description
| Series: | SPD73R |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 100|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 850mA |
| Q @ Freq: | 850mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 790 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.287"" L x 0.287"" W (7.30mm x 7.30mm)","0.154"" (3.90mm)" |