SPD42R-473M
5S-SPD42R-473M
SPD42R-473M
FIXED IND 47UH 280MA 320 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 47|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 280mA |
| Q @ Freq: | 280mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 320 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 16MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.185"" L x 0.185"" W (4.70mm x 4.70mm)","0.115"" (2.92mm)" |