SPD42R-393M
5S-SPD42R-393M
SPD42R-393M
FIXED IND 39UH 300MA 290 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 39|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 300mA |
| Q @ Freq: | 300mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 290 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 17MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.185"" L x 0.185"" W (4.70mm x 4.70mm)","0.115"" (2.92mm)" |