SPD42R-333M
5S-SPD42R-333M
SPD42R-333M
FIXED IND 33UH 320MA 215 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 320mA |
| Q @ Freq: | 320mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 215 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 18MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.185"" L x 0.185"" W (4.70mm x 4.70mm)","0.115"" (2.92mm)" |