SPD125R-224M
5S-SPD125R-224M
SPD125R-224M
FIXED IND 220UH 800MA 420 MOHM
Product Description
| Series: | SPD125R |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 220|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 800mA |
| Q @ Freq: | 800mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 420 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.472"" L x 0.472"" W (12.00mm x 12.00mm)","0.236"" (6.00mm)" |