SP1812R-473K
5S-SP1812R-473K
SP1812R-473K
FIXED IND 47UH 335MA 1.8 OHM SMD
Product Description
| Series: | SP1812R |
| Function: | - |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 47|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 335mA |
| Q @ Freq: | 296mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.8 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812,"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.134"" (3.40mm)" |