Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation SLF10145T-471MR47-PF
SLF10145T-471MR47-PF
5S-SLF10145T-471MR47-PF
SLF10145T-471MR47-PF
FIXED IND 470UH 470MA 1.236 OHM
Type:Ferrite
Inductance:470|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):470mA
Q @ Freq:470mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:1.236 Ohm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.398"" L x 0.398"" W (10.10mm x 10.10mm)","0.189"" (4.80mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated