Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation SLF10145T-221MR65-PF
SLF10145T-221MR65-PF
5S-SLF10145T-221MR65-PF
SLF10145T-221MR65-PF
FIXED IND 220UH 700MA 564 MOHM
Product Description
Series:SLF
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:220|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):700mA
Q @ Freq:650mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:564 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.398"" L x 0.398"" W (10.10mm x 10.10mm)","0.189"" (4.80mm)"
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated