SLF10145T-220M1R9-PF
5S-SLF10145T-220M1R9-PF
SLF10145T-220M1R9-PF
FIXED IND 22UH 1.9A 70.9 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.9A |
| Q @ Freq: | 2.1A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 70.9 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.398"" L x 0.398"" W (10.10mm x 10.10mm)","0.189"" (4.80mm)" |