SLF10145T-151MR79-PF
5S-SLF10145T-151MR79-PF
SLF10145T-151MR79-PF
FIXED IND 150UH 810MA 420 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 150|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 810mA |
| Q @ Freq: | 790mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 420 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.398"" L x 0.398"" W (10.10mm x 10.10mm)","0.189"" (4.80mm)" |