SDS850R-392N
5S-SDS850R-392N
SDS850R-392N
FIXED IND 3.9UH 2.1A 55 MOHM SMD
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 3.9|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 2.1A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 55 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.413"" L x 0.315"" W (10.50mm x 8.00mm)","0.189"" (4.80mm)" |