SDS850R-123M
5S-SDS850R-123M
SDS850R-123M
FIXED IND 12UH 1.4A 120 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SDS850R |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 12|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.4A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 120 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 85??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.413"" L x 0.315"" W (10.50mm x 8.00mm)","0.189"" (4.80mm)" |