SDS680R-684M
5S-SDS680R-684M
SDS680R-684M
FIXED IND 680UH 180MA 2.2 OHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 680|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 180mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 2.2 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 3MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.260"" L x 0.175"" W (6.60mm x 4.45mm)","0.115"" (2.92mm)" |