SDS680R-223M
5S-SDS680R-223M
SDS680R-223M
FIXED IND 22UH 700MA 110 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 700mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 110 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 25MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 85??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.260"" L x 0.175"" W (6.60mm x 4.45mm)","0.115"" (2.92mm)" |