SDR7045-330M
5S-SDR7045-330M
SDR7045-330M
FIXED IND 33UH 1.22A 150 MOHM
Product Description
| Series: | SDR7045 |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.22A |
| Q @ Freq: | 1.32A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 150 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 20 @ 2.52MHz |
| Operating Temperature: | 18MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.276"" L x 0.276"" W (7.00mm x 7.00mm)","0.189"" (4.80mm)" |