SDR0805-330KL
5S-SDR0805-330KL
SDR0805-330KL
FIXED IND 33UH 1.2A 140 MOHM SMD
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 1.2A |
| Q @ Freq: | 1.9A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 140 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 15 @ 2.52MHz |
| Operating Temperature: | 10MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.307"" L x 0.307"" W (7.80mm x 7.80mm)","0.209"" (5.30mm)" |