SDR0604-221KL
5S-SDR0604-221KL
SDR0604-221KL
FIXED IND 220UH 350MA 1.57 OHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 220|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 350mA |
| Q @ Freq: | 440mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.57 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 20 @ 796kHz |
| Operating Temperature: | 6MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.228"" L x 0.228"" W (5.80mm x 5.80mm)","0.189"" (4.80mm)" |