SDR0503-220ML
5S-SDR0503-220ML
SDR0503-220ML
FIXED IND 22UH 900MA 280 MOHM
Product Description
| Series: | SDR0503 |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 900mA |
| Q @ Freq: | 1.06A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 280 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 20 @ 2.52MHz |
| Operating Temperature: | 22MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.197"" L x 0.189"" W (5.00mm x 4.80mm)","0.130"" (3.30mm)" |