SDR0503-123JL
5S-SDR0503-123JL
SDR0503-123JL
FIXED IND 12MH 25MA 148 OHM SMD
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 12mH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 25mA |
| Q @ Freq: | 38mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 148 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 30 @ 79.6kHz |
| Operating Temperature: | 1MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.197"" L x 0.189"" W (5.00mm x 4.80mm)","0.130"" (3.30mm)" |