SDE0805A-4R7M
5S-SDE0805A-4R7M
SDE0805A-4R7M
FIXED IND 4.7UH 4.3A 38 MOHM SMD
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 4.7|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 4.3A |
| Q @ Freq: | 4A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 38 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 44.2MHz |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.307"" L x 0.276"" W (7.80mm x 7.00mm)","0.217"" (5.50mm)" |