SDE0805A-470K
5S-SDE0805A-470K
SDE0805A-470K
FIXED IND 47UH 1.7A 180 MOHM SMD
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 47|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 1.7A |
| Q @ Freq: | 1.4A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 180 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 12.1MHz |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.307"" L x 0.276"" W (7.80mm x 7.00mm)","0.217"" (5.50mm)" |