SDE0805A-331K
5S-SDE0805A-331K
SDE0805A-331K
FIXED IND 330UH 650MA 1.2 OHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 330|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 650mA |
| Q @ Freq: | 500mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.2 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 4.9MHz |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.307"" L x 0.276"" W (7.80mm x 7.00mm)","0.217"" (5.50mm)" |