SDE0805A-330M
5S-SDE0805A-330M
SDE0805A-330M
FIXED IND 33UH 2A 130 MOHM SMD
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2A |
| Q @ Freq: | 1.6A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 130 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 13.2MHz |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.307"" L x 0.276"" W (7.80mm x 7.00mm)","0.217"" (5.50mm)" |