SDE0604A-6R8M
5S-SDE0604A-6R8M
SDE0604A-6R8M
FIXED IND 6.8UH 3A 80 MOHM SMD
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 6.8|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 3A |
| Q @ Freq: | 2.4A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 80 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 36MHz |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.228"" L x 0.205"" W (5.80mm x 5.20mm)","0.189"" (4.80mm)" |