SDE0604A-150M
5S-SDE0604A-150M
SDE0604A-150M
FIXED IND 15UH 2.3A 140 MOHM SMD
Product Description
Series:SDE0604A
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:15|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.3A
Q @ Freq:1.65A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:140 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:26MHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.228"" L x 0.205"" W (5.80mm x 5.20mm)","0.189"" (4.80mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated