SDE0403A-220M
5S-SDE0403A-220M
SDE0403A-220M
FIXED IND 22UH 700MA 351 MOHM
Product Description
Series:SDE0403A
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):700mA
Q @ Freq:950mA
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:351 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:25MHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.177"" L x 0.157"" W (4.50mm x 4.00mm)","0.138"" (3.50mm)"
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated