SDE0403A-220M
5S-SDE0403A-220M
SDE0403A-220M
FIXED IND 22UH 700MA 351 MOHM
Product Description
| Series: | SDE0403A |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 700mA |
| Q @ Freq: | 950mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 351 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 25MHz |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.177"" L x 0.157"" W (4.50mm x 4.00mm)","0.138"" (3.50mm)" |