SCRH8D43-101
5S-SCRH8D43-101
SCRH8D43-101
FIXED IND 100UH 900MA 360 MOHM
Product Description
| Series: | SCRH8D43 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 100|ìH |
| Tolerance: | ?à30% |
| DC Resistance (DCR): | 900mA |
| Q @ Freq: | 900mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 360 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.327"" L x 0.327"" W (8.30mm x 8.30mm)","0.185"" (4.70mm)" |